Výjezd 27.7.2022 POŽÁR – LESNÍ POROST

Dne 27.7.2022 ve 22:57 hodin, vyjela naše jednotka na základě vyhlášení poplachu z Krajského operačního střediska, na nahlášení požáru lesa o rozměrech cca 50x10m na nově vybudovanou cyklostezku směr Koterov do oblasti Bradava kde místně příslušná jednotka JSDH Koterov prováděla hasící práce.

Po příjezdu jednotky na místo události s CAS 20 Tatra Terrno1 CAS 24 Škoda RTHP 706 a s
jednotkou HZSPK Stanice Slovany a JSDH Koterov bylo zjištěno, že se jedná o požár lesního porostu. JSDH Koterov a HZS stanice Slovany už na místě události prováděli hasební práce. Naše jednotka, zde byla vyslána na pomoct s dodávkou vody a pomoc s dohašením požáru. Podle informací požár vznikl díky nedohašenému ohništi. Po dokončení všech prací a kontrolou termokamerou byly všechny jednotky vyslány na zpět na základny. Po doplnění potřebného vybavení a vody do vozidel se jednotka uvedla zpět do pohotovosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *