Požár 4.8.

Dne 4.8. ve 12:40 vyjela naše jednotka společně s HZS Plzeň Slovany, Střed a Košutka na nahlášený kouř z lesa mezi dálničním přivaděčem a Radyní.

Jednotka po příjezdu na místo provedla spolu s HZS natažení vedení a začala hašení požáru. Byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu. Na místo se dostavily další jednotky a to JSDH Losiná, JSDH Doudlevce, JSDH Radobyčice, JSDH Štěnovice a také JSDH Koterov, která vybudovala čerpací stanoviště. Celkem bylo nasazeno 10 jednotek požární ochrany. Na místo události se dostavil i vyšetřovatel příčin požáru, vznik požáru je stále v šetření. Na místo se dostavila i hlídka PČR. Po uhašení se všechny jednotky vrátily na své základny, kde došlo k umytí hadic a vozidel. Informace o požáru naleznete i na Krimi Plzeň, jejichž reportér byl na místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *