Nedělní výjezdy 3.2.

Neděle se nesla v duchu bohaté sněhové nadílky která hasiče především západních Čech rozhodně nenechala zahálet.

Výjezd 9:50

Na žádost města Starý Plzenec vyjela naše jednotka na odklizení spadlého stromu v Hálkově ulici. Strom neunesl váhu sněhu a spadl na panelový dům. Nikdo nebyl zraněn a škody na majetku byly minimální. Dále jsme setřásli sníh z okolních větví, abychom předešli riziku jejich ulomení.

         

Výjezd 13:04

Na základě zprávy Krajského operačního a informačního střediska vyjela naše jednotka k odklizení větve která spadla na vzdušné elektrické vedení napájící hrad Radyni a přilehlé Centrum služeb pro turisty.

    

Výjezd 13:35

Na základě zjištěného nebezpečného stavu se naše jednotka po předešlém zásahu zastavila ještě v ulice Ke hřišti. Zde se jednalo o uvolněný kabel veřejného osvětlení. Ten byl opět napnut aby nehrozilo nebezpečí úrazu elektrickým proudem

Výjezd 23:56

Na základě zprávy Krajského operačního a informačního střediska vyjela naše jednotka k odklizení větve spadlé na pozemní komunikaci v ulici Jungmanova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *