Výjezd dne 17.08.2022 16:22 – POŽÁR – LESNÍ POROST – požár pod Rotundou

https://www.krimi-plzen.cz/a/pozar-u-rotundy-sv-petra-a-pavla/

🚨Výjezd 🚒👩‍🚒 Požár 🔥– Lesní porost. 🌲🌲 Dne 17.8. ve 16:22 hodin, vyjela naše jednotka na požár lesního porostu U Rotundy svatého Petra a Pavla, ve Starém Plzenci. Vyjeli jsme oběma vozidly CAS (Tatra Terrno CAS 20 a Škoda RTHP CAS 24). Na místě jednotka roztáhla dopravní vedení a začala po zavodnění hasit druhá část jednotky se dostala s vozem RTHP až k rotundě sv. Petra a Pavla. Na místo události se dostavili i kolegové a kamarádi z JSDH Šťáhlavy, kteří dorazili z dvěma vozidly CAS, kdy jedno doplňovaly vodu do naší Tatry a jejich druhé vozidlo CAS 24 RTHP dorazilo za našimi členy až k rotundě. Na místo dorazila JSDH Koterov, ta dopomohla s hasebními pracemi a doplňovala vodu do naší tatry. Po likvidaci celé události jsme se všichni vrátili na své základny a po doplnění potřebného materiálu jsme uvedli techniku zpět do pohotovosti. Na místě jsme zasahovali společně s JSDH Šťáhlavy, HZS Plzeň-Slovany, Plzeň-Střed a JSDH Koterov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *