Akce „Ukliďme Česko“ – 1.4.2023

📍Ukliďme Česko 📆 1.4.202

V sobotu 1.4. jsme se jako každý rok zúčastnili akce „Ukliďme Česko“ . Po srazu okolo 9.hodiny u naší hasičské zbrojnice jsme se rozdělili na dvě skupiny, jedna měla za úkol uklidit od odpadků náš každoroční úsek, kterým je okolí silnice na hrad Radyni. Druhá skupina jela odvést již dříve připravené pytle kolem Rotundy a také posbírat odpadky v okolí. Nutno podotknout, ze v jedné skupině se námi této akce zúčastnili i zdejší Pionýři – Pionýrská skupina Starý Plzenec, kterým za skvělou spolupráci děkujeme.
Po uklizeni těchto dvou úseku, jsme se sešli na fotbalovém hřišti a naložili posbíraný odpad, který tam měli fotbalisti a po cestě do sběrného dvora jsme také odvezli pytle, které připravilo myslivecké sdružení. Následně jsme jeli vyčistit od odpadků místo pod dálniční mostem směr Koterov.
Poslední bodem programu a pro někoho možná nejdůležitější, jelikož jsme již měli hlad, bylo opečení špekáčku u nás u hasičské zbrojnice.

Jsme rádi, že jsme se této akce zúčastnili a tak přispěli ke zkrášlení okolí našeho města.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *